Zgłoś swój punkt

Imię i nazwisko*:

Adres e-mail*:

Numer telefonu*:

Adres lokalizacji*:

Miejscowość (kod pocztowy)*:

Oświadczam, że zgłaszany punkt spełnia wszystkie wymagane warunki:

Spełniam wymagane warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przesłania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę

Zgłaszam swój punkt
Zgłaszam swój punkt
Punkt został zgłoszony.
Dziękujemy.

Wypełnij proszę wszystkie

wymagane pola

Wypełnij formularz

 

powrócimy do Ciebie ze szczegółami

Wypełnij formularz 

powrócimy do Ciebie z naszą decyzją

 Produkty

 

Twoja sprzedaż jest już aktywna i spełnia warunki formalne.

 Właściciel

 

Jesteś właścicielem gruntu / masz prawo nim dysponować.

 Instalacja

 

Automat jest podłączony do prądu i przebywa w zasięgu sieci GSM.

Kupiłeś Chlebomat?

Umieść go na naszej mapie

 

Dzięki temu poinformujesz swoich potencjalnych klientów o miejscu, w którym mogą skorzystać z Twojej oferty i zwiększysz swoją sprzedaż.

 

Sprawdź, czy spełniasz warunki zgłoszenia automatu:

Jeszcze więcej

możliwości ze SmartSzop

Poznaj naszą firmę

 

SmartSzop to marka firmy Concept Automatic, zajmująca się produkcją automatów sprzedażowych o szerokim zastosowaniu - od tych, finalizujących sprzedaż, po inteligentne systemy do odbioru zamówienia przy wykorzystaniu kodu QR lub kodu odbioru (SMS).

 

Nasze produkty pozwalają sprzedawać dowolny produkt w dowolnym miejscu z dostępem do energii elektrycznej oraz z zasięgiem GSM. Możliwość wyposażenia ich w moduł chłodniczy pozwala na utrzymanie temperatur idealnych do sprzedaży świeżyć warzyw, owoców i dań gotowych.

 

Korzystając z oferty naszych automatów stawiasz na minimalne koszty utrzymania biznesu (bez utrzymywania pracowników), łatwiejszy dostęp dla Twoich klientów, a także większy zasięg sprzedaży Twoich produktów.

 

Nasza firma pracuje również z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w programie "Krótki łańcuch dostaw". Program ten ma na celu umożliwienie sprawnego zakupu produktów bezpośrednio od rolników.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl